HERBARIUM

Rr. Emin Duraku Nr.3A

Prishtinë
Telefoni: 044/880-101

Herbarium ju ofron produkte 100% natyrale , mjalta të kombinuara me bimë për sëmundje të ndryshme, çaj bio, si dhe vajra esenciale dhe eterike për përdorim të mbrendshëm dhe masazha,

Motojo jonë është : Jeto me natyrën sepse ti je pjesë e natyrës.
Harta

HERBARIUM

Produktet që gjeni tek ne janë: mjaltë për imunitet, mjaltë për organe të frymarrjes (bakteria të fytit dhe të hundës), mjaltë për anemi, mjaltë për lukth, mjaltë për bronhitis të thellë dhe mushkëri,
Çaj : Kamomile, hibiskus, valeriana, lavanta, çaj i gjelbërt, çaj fruta mali, çaj mali, gjethe ulliri, kardamom, karanfil, xhenxhefil, kanelle dhe mbi 100 lloje të tjera të çajrave dhe të bimëve.

Vajra : Vaj kokosi, vaj kakao, vaj lavande, vaj liri, vaj pishe, vaj bademi, vaj susami, vaj i farave të zeza, vaj limoni, vaj kamomile, vaj kanelle, vaj jojobe, vaj i farave të kajsisë, vaj i farave të rrushit, vaj avokadoje…

Kozmetika: shampona dhe sapuna natyral, pa përmbajtje kimike, krema dhe vajëra për mirëmbajtje të lëkurës dhe të flokëve.

HERBARIUM