Hotel Iliria Internacional

Lagja 13, Plazhi Iliria,

Durrës
Telefoni: +355/52 260 965
Website: http://www.iliriainternacional.com/

Në pjesën më të frekuentuar të plazhit të Durrësit, tek “Iliria” ju mirëpret hoteli më të njejtin emër!

Staf i vëmendshëm ndaj kërkesave tuaja me dëshirën për t’ju shërbyer sa më mirë në një atmosfere familjare ku të gjithë njihen .Hoteli ka 24 dhoma te pajisuara me ballkone me pamje fantastike mbi detin Adriatik nga ku mund te perjetoni perendimin e diellit pasditeve te qeta.

6 dhoma familjare me krevat matrimonial dhe krevat per femije, 9 dhoma dopjo dhe 9 dhoma martesore, te pajisura te gjitha me televizor, telefon, dush/WC, ballkon dhe ajer te kondicionuar.

Asnje nga dhomat nuk i perngjan tjetres, te gjitha te mobiluara ndryshe ne stile unike.

Tek ne do të ndiheni komod që ditën e parë!Punon 24 orë

Harta

Hotel Iliria Internacional