Ora

Në Pallatin e Rinisë (Afër Route66),
Në Qendren tregtare Minimax, Arbëri,
Në Qendren tregtare Albi Mall, Veternik ,

Prishtinë
Telefoni: 044/644-448
Website: www.ora-ks.com

Ne jemi N.T.P “ORA” – ndërmarrje e specializuar për shitjen dhe rregullimin e orëve të dorës nga brende të njohura botërore.

Ne ju ofrojmë orë dore origjinale nga brendet si: ADORA, JUNKERS, ZEPPELIN, ESPRIT, PIERRE CARDIN, , ARMANI, FESTINA, POLICE, FOSSI, DIESEL, DKNY, JACQUES LEMANS, SKAGEN, JOOP, ABELER SOHNE, TISSOT, D&G, GUESS, BOSS, CASIO, SEIKO, TIMEX, LOTUS, ALFEX, CAMEL ACTIVE, JAGUAR etj.

Për produktet e shitura nga ne, ofrojmë 2 vite garancion internacional si dhe mbeshtetje dhe servisim të vazhdueshëm.

Për konsumatorët tonë të rregullt, ofrojmë zbritje deri në 10% për të gjitha produktet nga çmimi aktual.Harta

Ora