Antara

13,500 €

Posedon ; klim atronik, abs, esp, automatik 4X4 , airbeg, navigacion dwd + me 6 cd, brenda likur e kaft shum e rujtne, dritaret me rrym, timon me dirigjim me pulla, senzor te parkimit para dhe mbrapa, senzor te shiut, motorr ekotek japan, ulset me nxemje shibidah, alufellne 18 coll me goma te veres shum te mira, ne gjendje shum te mir .

Regjistrimi i skadon ne fund te ketij viti.

ID e Produktit: 69333
Kategoria: , .

Përshkrimi i produktit

Opel Antara CDTI

Informata shtese

Automjete_Modeli

Opel Antara

Automjete_Kilometrazhi

160000-180000 km

Automjete_Viti Prodhimit

2007

Automjete_Derivati

Dizel

Automjete_Marka

Opel

Automjete_Marshi

Manual

Vendi

Viti

Ngjyra

Zeze

Shenimet e kontaktit:

Emri Biznesit: Restaurant Te Rethi
Emri: AG MERCEDES
Telefoni: 044210939