Audi

9,000 €

Shitet ose ndrrohet Audi AllRoad 2.5 TDI Quattro 4×4, 132 KW. I doganuar dhe i regjistruar ne mënyren e rregulltë 1 vit RKS.
Vetura eshte ne gjendje jasht zakonisht te mir, eshte full opcionale, posedon : ESP, Automatik dhe mundsin e ndrrit te shpejtesive edhe ne timon, Xenon, Klimatronik, Navigator.

ID e Produktit: 9999
Kategoria: , .

Përshkrimi i produktit

  • Audi A6 Allroad TDI quattro 4X4.

Informata shtese

Automjete_Modeli

AUDI A6 ALLROAD

Automjete_Kilometrazhi

160000-180000 km

Automjete_Derivati

Dizel

Automjete_Marka

Audi

Automjete_Marshi

Manual

Vendi

Peje

Ngjyra

E hirit e mbyllur metalike

Shenimet e kontaktit:

Emri Biznesit: Restaurant Te Rethi
Emri: Jakup
Telefoni: 044618111 ; 049618111.