Ford

6,200 €

Ford Galaxy i Doganuar 85KW 6shpejsi vetura posedon : klima digitale para dhe mbrapa ESP ABS gjamat me rrym edhe plot teknologji te tjera.

ID e Produktit: 34534
Kategoria: , .

Përshkrimi i produktit

  • Ford Galaxy ne gjendje teknike shum te mirë

Informata shtese

Automjete_Modeli

Ford Galaxy

Automjete_Kilometrazhi

160000-180000 km

Automjete_Viti Prodhimit

2004

Automjete_Derivati

Dizel

Automjete_Marka

Ford

Automjete_Marshi

Manual

Vendi

Gjilan

Ngjyra

E hirit metalike

Shenimet e kontaktit:

Emri Biznesit: Restaurant Te Rethi
Emri: Fejza
Telefoni: 044499377