Kia

5,999 €

Kia Sorento 2.5 CRDI është në gjendje shumë të mirë RKS.
Posedon: Klimë ,airbag, muzikë, fellne, hidrualik, xhamat elektronik, centrall, abs,4×4, dhe pret për një blerës serioz.

ID e Produktit: 23544
Kategoria: , .

Përshkrimi i produktit

Kia Sorento 2.5 CRDI

Informata shtese

Automjete_Modeli

Sorento

Automjete_Kilometrazhi

140000-160000 km

Automjete_Viti Prodhimit

2003

Automjete_Derivati

Dizel

Automjete_Marka

Kia

Automjete_Marshi

Manual

Vendi

Lipjani

Ngjyra

Bardhe

Shenimet e kontaktit:

Emri Biznesit: Restaurant Te Rethi
Emri: Bashkim
Telefoni: 044663662