Spyder

540 €

Shes skuterin 125 cc , viti i prodhimit 2008 ,eshte bler ne vitin 2012 me garancion 1 vit , dmth qe 1 vit u ble garancioni i ka kalu , eshte ky ne foto , eshte shum i ruajtur vetem nje sezon i vozitur ka 4000 km tkalume pa asnje defekt ma te voglin , me dogan tpagume i regjistruar deri 28 08 2013 ka sistemin e alarmit funksional , dhez me alarm dhe fiket ne distanc prej 50 metra , ska nevoj me perzi ulen me benzin , veq e ka ulen , veq benzinen , skuteri ka edhe bagazhin mbrapa vjen me gjith bagazh . Shlem ,per skuter garantoj per dokumenta edhe per gjithqka punon perfekt.

ID e Produktit: 89898
Kategoria: , .

Përshkrimi i produktit

  • Skuter 125 CC

Informata shtese

Automjete_Modeli

Skuter 125CC

Automjete_Viti Prodhimit

2008

Automjete_Derivati

Benzin

Automjete_Kilometrazhi

10000 – 50000 km

Vendi

Lipjani

Ngjyra

Kuqe

Shenimet e kontaktit:

Emri Biznesit: Restaurant Te Rethi
Emri: AUTO SALLONI OLSA
Telefoni: 044 271 473