Kostume Pablo Scali Lord

Lord shop ju ofron tani brendin e mirënjohur Pablo Scali me dizajn unik dhe ngjyra të vecanta të cilat ju përshtaten trendit të kohës.


Kategoria: , .

Përshkrimi i produktit

Lord shop ju ofron tani brendin e mirënjohur Pablo Scali me dizajn unik dhe ngjyra të vecanta të cilat ju përshtaten trendit të kohës.

Informata shtese

Brendi

Pablo Scali

Veshje_Tipi

Komplete

Vendi

Prishtinë

Shenimet e kontaktit:

Emri Biznesit: Lord Elegant Shop