Golf V

8,700 €

Vetura e ka prejardhjen nga Gjermanija dhe posedon keto karakteristika:

- 2.0 TDI 16 v me 140 kuaj fuqi;
- 6 shpejtesi manual;
- klima-tronik;
- 4 xhamat me rryme;
- bord kompjuter;
- ndalja dhe dhezja e dritave ne menyre automatike;
- uleset sport me nxemje dhe levizje elektronike;
- km e garantuara me liber te servisit;
- servisi me vaj, filtera i posa kryer me 08.06;
- 2 qelsa;
- bllokade fabrikisht kunder vjedhjes;
- I sapo regjistruar me 11 muaj regjistrim;
- senzora te parkimit;
- tempomat
- fellne me goma shume te mira;
- Seti I rrypit te dhembzorit I nderruar komplet
- Ndrrim i mundshem

ID e Produktit: 50004
Kategoria: .

Përshkrimi i produktit

Golf V TDI 2.0, i ri nga Gjermania.

Informata shtese

Automjete_Modeli

Golf V

Automjete_Kilometrazhi

100000 – 200000 km

Automjete_Viti Prodhimit

2005

Automjete_Derivati
Automjete_Marka

Volkswagen

Automjete_Marshi

Manual

Vendi

Mitrovice

Shenimet e kontaktit:

Emri Biznesit: Restaurant Te Rethi
Emri: Bajram
Telefoni: 044/196287, 049/196287